Kupno domu z ARMI Deweloper

ARMI Dewoloper to firma, która projektowaniem i budowaniem domów w Trójmieście i okolicach, zajmuje się już od przeszło ponad 25 lat. W ramach naszej oferty znajdą Państwo dla siebie wymarzony dom jednorodzinny, dom bliźniaczy, bądź też dom szeregowy. Wszystkie z nich dostępne są u nas w stanie deweloperskim.

Obejrzyj swój dom

Dom bliźniaczy T11 - Gdańsk

Decyzja o kupnie domu nie może zostać podjęta bez wcześniejszego jego obejrzenia. Aby mogli się Państwo przekonać, czy zaprezentowana przez nas realizacja jest tą wymarzoną, dostosowaną do Państwa potrzeb i czy po prostu w nowym miejscu czują się Państwo dobrze, realizujemy indywidualne prezentacje domów. W ich ramach będą mogli Państwo poznać interesujące szczegóły dotyczące ich realizacji, a także zweryfikować kwestie formalne.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 501781535

Podoba Ci się dom? Zarezerwuj go!

Jeśli potrzebują Państwo czasu na załatwienie formalności związanych z kredytem, to mogą Państwo podjąć się ich bez obaw, że wymarzony dom zostanie wcześniej sprzedany. Aby mogli Państwo bez presji czasu znaleźć kredyt na najlepszych warunkach, podpisujemy umowę rezerwacji.

W jej ramach wymagamy zapłaty zadatku, który wynosi około 5% kosztów zakupu budynku

Potrzebna Ci pomoc w sfinansowaniu inwestycji? My Ci z tym pomożemy!

Dom jednorodzinny, czy dom bliźniaczy w Gdańsku jest w zasięgu Państwa ręki nawet wtedy, gdy nie mają Państwo wiele czasu na załatwianie formalności związanych z kredytem. ARMI Dewoloper pomoże Państwo w procedurze uzyskania pożyczki na budynek. W razie potrzeby skierujemy również do doradcy finansowego, a także podpowiemy, w jaki sposób uzyskać najlepsze warunki kredytowania.

Dom szeregowy - Gdańsk

Chcesz dom "pod klucz"? ARMI Deweloper spełni Twoje życzenie!

Standardowo oferujemy nasze realizacje w stanie deweloperskim, jednak jeśli są Państwo zainteresowani wykończeniem "pod klucz", to nie stanowi dla nas żadnego problemu oddanie budynku również w tym stanie. Gdy umowa zakupu domu została sporządzona na wczesnym etapie realizacji inwestycji, możliwe jest również wprowadzenie zmian w zakresie wewnętrznych instalacji, a nawet zmiana układu domu (ścian działowych). Szczegóły dotyczące zakresu prac, ustalane są indywidualnie.

Zamieszkaj w swoim wymarzonym miejscu!

Posiadanie własnego domu, to marzenie wielu osób. A jego realizacja wcale nie jest poza Państwa zasięgiem. Piękny, wygodny, w dobrej lokalizacji, daje możliwość zaznania nowych, wspaniałych doświadczeń, zyskania ciekawych pasji, a także otworzenia się na lokalne interakcje. Państwa cel jest w zasięgu ręki!

Obejrzyj dom

Zarezerwuj go!

Pomożemy Ci go sfinansować

Dom pod klucz

Zamieszkaj we własnym domu

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Kontakt

Informacje Adresowe

ul. Szafranowa 35B
    Gdańsk 80-298
+48 501 781535 - Kazimierz Armiński
+48 501 525096 - Lech Michalczyk
 biuro@armi.pl
  http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Wyślij wiadomość

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej